Menu
Your Cart

Atsiskaitymo būdai

Atsiskaitymo būdai

Atsiskaitykite dabar per pasirinktą banką (paysera sistema)
Banko pavedimu
Grynais pristatymo metu
Elektroninė bankininkystė - Foxpay
ESTO lizingas – mažos mėnesinės įmokos iki 60 mėn. terminui!
ESTO Pirk dabar, o mokėk vėliau!
ESTO 3 – be pabrangimo, mokant laiku, 3 lygiomis dalimis, per 3 mėn.

Atsiskaitykite dabar per pasirinktą banką (paysera sistema)

Pasirinkę šį atsiakitymo būdą būsite nukreipti į puslapį, kuriame galėsite pasirinkti banką, per kurį norite atlikti apmokėjimą

Banko pavedimu

Už prekes galite atsiskaityti atlikdami įprastą pinigų pervedimą į mūsų sąskaitą. Mokėjimo paskirtyje nurodykite užsakymo numerį (užsisakydami prekes, užsakymo numerį gausite el. paštu). Atkreipiame dėmesį, jog bankai ir kitos kredito įstaigos pirkėjui gali taikyti savo įkainius už atsiskaitymą banko pavedimu.

Grynais pristatymo metu

Jūsų patogumui už prekes siūlome atsiskaityti grynaisiais pinigais. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo metu, o kurjeriui pristačius prekes. Paslaugos kaina 3% nuo užsakymo sumos.

Elektroninė bankininkystė - Foxpay

Pasirinkę šį atsiakitymo būdą būsite nukreipti į puslapį, kuriame galėsite pasirinkti banką, per kurį norite atlikti apmokėjimą

ESTO

ESTO lizingas – mažos mėnesinės įmokos iki 60 mėn. terminui!

Nenorite sumokėti visos sumos iškart? Mokėkite dalimis!
ESTO lizingas – bene greičiausias ir patogiausias pirkimas išsimokėtinai sprendimas, kuris leidžia Jums patiems pasirinkti savo mėnesinės įmokos dydį ar sutarties trukmę. Sprendimas dėl finansavimo dažniausiai yra priimamas realiu laiku ir dažnu atveju sutartį pasirašyti galite vos per 60 sekundžių.
Išsirinkite norimas prekes ar paslaugas, sukurkite užsakymą ir apmokėjimui pasirinkite ESTO lizingą. Pasirinkę Jums tinkamą sutarties terminą ar mėnesinę įmoką skaitmeniniu būdu pasirašykite sutartį.
•    Finansuosime pirkinio kainą iki 15 000 €;
•    Galiams sutarties terminas iki 60 mėn.;
•    Sutartis gali sudaryti ne jaunesni kaip 19 metų asmenys.
•    Patogi ESTO savitarnos aplinka leis matyti jau pasirašytas sutartis ir patogiai valdyti jų apmokėjimus.

Dėmesio! Pirkimas išsimokėtinai yra atsakingas ir su prievolėmis susijęs finansinis sprendimas, todėl prieš pirkdami rekomenduojame įsivertinti savo galimybes laiku sumokėti įmokas ir, jeigu reikia, pasikonsultuoti su ESTO UAB specialistais.

ESTO Pirk dabar, o mokėk vėliau!

Šis atsiskaitymo būdas suteikia nemokamą 30 d. mokėjimo atidėjimą.
ESTO Mokėkite Vėliau – tai išmanus būdas sumokėti – gaukite užsakymą dabar, o sumokėkite vėliau.
pirkimą patvirtinkite vos keliais mygtukų paspaudimais;
nėra reikalingas pradinis įnašas;
mokant laiku – jokių palūkanų ar papildomų mokesčių.

ESTO 3 – be pabrangimo, mokant laiku, 3 lygiomis dalimis, per 3 mėn.

ESTO 3 – tai naujos kartos atsiskaitymo būdas, leidžiantis patogiai ir greitai apmokėti savo užsakymą trimis lygiomis dalimis, o mokant laiku – be papildomų mokesčių!
Atsiskaitymo etape ieškokite mūsų populiariausio ESTO 3 atsiskaitymo būdo ir patogiai apmokėkite savo užsakymą!
ESTO 3 padės Jums padalinti savo užsakymo sumą į 3 lygias dalis, o mokant laiku – be jokių papildomų mokesčių! 
●    Mokant laiku – nėra jokio pabrangimo*
●    Tiesiog 3 vienodo dydžio įmokos, per 3 mėn.
●    Pirma įmoka visuomet sekantį mėnesį

 

*ESTO 3 mokėjimų grafiko nesilaikymo finansinės pasekmės:

Jeigu jums nepavyktų laiku sumokėti ESTO 3 įmokos, sutarties grafikas bus konvertuotas į ilgesnio termino grafiką, ESTO lizingo sutarties pagrindu; tokiu atveju bus priskaičiuoti papildomi mokesčiai pagal ESTO lizingo sutarties sąlygas. Standartinių sąlygų pavydys, jeigu laiku neapmokamos ESTO 3 įmokos skolinantis 270 eurų, vartojimo kredito sutartį sudarant 36 mėnesių, metinė palūkanų norma – 9,9 proc., sutarties sudarymo mokestis – 4,90 eurų, mėnesinis administravimo mokestis – 0,90 eurų, mėnesio įmoka – 10,76 eurai, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 28,29 proc., bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 387,36 eurų. Sąlygos gali kisti remiantis gautais kreditingumo vertinimo rezultatais.

 

KAS YRA ESTO?

ESTO yra finansinių paslaugų teikėja, kuri buvo įsteigta 2016. Įmonę įkūrėme atsiradus rinkos poreikiui naujiems atsiskaitymo sprendimams, tinkantiems tiek pirkėjui, tiek ir pardavėjui. Šiandien ESTO gali pasiūlyti platų atsiskaitymo būdų asortimentą visame Pabaltijo regione ir jungia daugiau nei 2000 pardavėjų ir virš 200000 klientų. Daugiau informacijos: esto.eu/lt. Jeigu turite daugiau klausimų, prašome susisiekti su ESTO UAB atstovu info@estopay.lt arba gyvo pokalbio metu esto.eu/lt svetainėje.