Menu
Your Cart

Naudoti dviračiai ir dalys

Dviratis

Dviratis ( iš prancūzų velocipede, nuo lotynų VELOX - greitas ir ped - koja) - transporto priemonė yra varoma žmogaus raumenų jėga per kojinius pedalus, arba (retai) per rankinius svertus. Daugumoje dviračių yra du ratai, tačiau taip pat yra trijų, keturių ratų ir net vienaračių dviračių.

Šiandien daugiau nei milijardas dviračių yra naudojama visame pasaulyje, todėl dviratis yra labiausiai paplitusi transporto priemonė. Dviratis tokiu tapo dėka žemos kainos, palyginus su kitomis transporto priemonėmis, lengvumo, mažo dydžio, nereikalauja degalų ir santykinio saugumo. Dviratis buvo pripažintas didžiausiu techniniu išradimu nuo 1800 m.

Naudoti dviračiai ir dalys, didelis naudotų dviračių pasirinkimas, dviračiai vaikams, paaugliams ir suaugusiems, dviračiai internetu

Bianchi Kuma kalnų dviratis 27.5 Bianchi Kuma kalnų dviratis 27.5
Išparduota
Prekės kodas: Bianchi Kuma
Naudoti kalnų dviračiaiBianchi Kuma kalnų dviratis, ratai 27.5", aliuminis L dydžio rėmas, 3x9 pavaros, galinis permetėjas shimano deore, priekinis ir shifteriai shimano alivio, shimano diskiniai hidrauliniai stabdžiai, naujos padangos..
359.00€
Gamintojas: Naudotas dviratis Prekės kodas: Bicycles EXT50
Naudotas hibridinis dviratisBicycles EXT50 hibridinis dviratis, stiprinti 28" ratai, aliuminis 20" rėmas, 24 bėgiai, galinis permetėjas shimano deore, priekinis shimano tourney, shifteriai shimano SLM 310, priekinis amortizatorius sr suntour nex, diskiniai hidrauliniai stabdžiai, purvasaugiai, k..
395.00€
Gamintojas: Naudotas dviratis Prekės kodas: Boardman x7
Naudotas hibridinis dviratisBoardman x7 hibridinis dviratis, ratai 28, lengvas aliuminis 16" rėmas, 27 bėgiai, sram X5 pavarų sistema, rakinamas reguliuojamo kietumo amortizatorius, diskiniai hidrauliniai Tektro Auriga stabdžiai, kaip naujas...
379.00€
Gamintojas: Naudotas dviratis Prekės kodas: Bulls Sharptail
Kalnų dviračiaiBulls Sharptail kalnų dviratis, ratai 29", aliuminis 18" rėmas, 21 pavara, shimano bėgių sistema, diskiniai stabdžiai...
279.00€
Gamintojas: Naudotas dviratis Prekės kodas: Cannondale Sevens
Kalnų dviračiaiCannondale Seven kalnų dviratis, ratai 27.5, aliuminis S dydžio rėmas, 2x9 pavaros, galinis permetėjas shimano alivio, priekinis microshift, shimano diskiniai hidrauliniai stabdžiai, priekinis amortizatorius, kojelė...
389.00€
Gamintojas: Naudotas dviratis Prekės kodas: Cannondale TrailXL
Naudotas kalnų dviratisCannondale Trail kalnų dviratis, ratai 29", aliuminis XL dydžio rėmas aukštam žmogui, pavaros 2x10, shimano deore bėgių sistema, rakinamas nuo vairo amortizatorius, diskiniai hidrauliniai stabdžiai...
429.00€
Gamintojas: Naudotas dviratis Prekės kodas: Cannondale Trail Seven
Kalnų dviračiaiCannondale Trail Seven kalnų dviratis, stiprinti 29" ratai, aliuminis L dydžio rėmas, 2x9 pavaros, galinis permetėjas shimano alivio, priekinis microshift, shimano diskiniai hidrauliniai stabdžiai, sr suntour amortizatorius, kojelė, puikus stovis...
429.00€
Gamintojas: Naudotas dviratis Prekės kodas: Cannondale Trail SL5
Naudotas kalnų dviratisCannondale Trail SL5 kalnų dviratis, stiprinti 26" ratai, aliuminis M dydžio rėmas, pavarų perjungimo sistema shimano altus - shimano acera, 24 bėgiai, rakinama reguliuojamo kietumo šakė, diskiniai hidrauliniai stabdžiai, paruoštas naudojimui, viršutinis balkis turi ilenki..
259.00€
Gamintojas: Naudotas dviratis Prekės kodas: Canyon full suspension
Kalnų dviračiaiCanyon full suspension kalnų dviratis, stiprinti 26" ratai, ratų ašys dt swiss, aliuminis 50cm dydžio rėmas, 30 bėgių, shimano deore xt pavarų sistema, galinis permetėjas microshift xle, oriniai fox amortizatoriai, diskiniai hidrauliniai elixir stabdžiai, paruoštas naudojimui..
389.00€
Gamintojas: Naudotas dviratis Prekės kodas: Compel hibridinis
Naudotas moteriškas miesto dviratisCompel hibridinis dviratis, ratai 28", aliuminis 24" dydžio rėmas, 27 pavaros, galinis permetėjas shimano alvio, priekinis shimano acera, pavarų rankenėlės shimano altus, diskiniai hidrauliniai shimano stabdžiai, hidraulinis rakinamas, reguliuojamo kietumo amor..
459.00€
Gamintojas: Saveno Prekės kodas: Cone dviratis paaugliui
Naudotas dviratisCone dviratis paaugliui, ratai 24", aliuminis rėmas, 3 vidinės shimano nexus pavaros, galinis kojinis stabdis, purvasaugiai, kojelė, bagažinė, apšvietimas nuo el. generatoriaus priekinio rato ašyje, puikus stovis, paruoštas naudojimui. Kaina 195 €   ..
195.00€
Gamintojas: Naudotas dviratis Prekės kodas: Conway moteriškas
Naudotas hibridinis dviratisConway moteriškas hibridinis dviratis, ratai 28", aliuminis L dydžio rėmas, 21 pavara, shimano altus shimano tourney pavarų sistema, priekinė šakė amortizuojanti, el. generatorius priekinio rato ašyje, purvasugiai, kojelė, sureguliuotas, paruoštas naudojimui...
279.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 93 (8 puslapių)

Naujas dviratis ar naudotas dviratis?

Jums nusibodo mieste automobilių spūstys? Ar norite užsiimti sportu, pagerinti savo sportinę formą? Ar galvojate apie dovaną savo vaikui? Nepriklausomai nuo to, kuri iš šių ar kitų priežasčių paskatino jus įsigyti dviratį, tačiau ši akimirka atėjo ir jūs ieškote gero pasirinkimo. Ir čia kyla kitas klausimas: kuris dviratis – naudotas ar naujas? Žinoma, pirma mintis yra pirkti naują dviratį, bet pamačius kainas, šis noras šiek tiek sumažės. Netgi biudžetinių modelių, po euro įvedimo, kainos smarkiai išaugo. Bet, kokia tada išeitis ir ar ji yra? Paklausite Jūs. Be abejo yra, kalba eina apie pirkimą naudoto dviračio iš Europos.

Trys priežastys pirkti dviračius iš vakarų Europos:

Kaina

Po euro įvedimo naujų prekių kainos išaugo ir pirkti gerą dviratį tapo prabanga. Ne visi yra pasirengę sumokėti didelę sumą eurų už pramogą, o kiti paprasčiausiai to negali sau leisti. Tuo pačiu metu naudoto dviračio kaina yra žymiai mažesnė nei naujo, ir jau yra įperkama paprastam žmogui.

Kokybė

Olandijoje, Austrijoje, Norvegijoje ar bet kokioje "dviračių valstybėje" Europoje beveik neįmanoma rasti "blogų" dviračių, kuriuos neaišku kur neaišku kas sukūrė. Gerovės lygis vakarų Europoje yra pakankamai didelis, kad leistų jiems pirkti kokybiškas prekes. Be to, Europoje dviračių infrastruktūra yra labai išvystyta, daugelis šalių turi savo dviračių gamintojus. Todėl net naudoti dviračiai yra patikimi ir kokybiški.

Gera būklė

Naudoti dviračiai, pateikti mūsų internetinėje parduotuvėje, yra geros būklės. Taip yra dėl aukštesnio pragyvenimo lygio šalių, iš kurių atkeliauja dviračiai, aukštesnė gyventojų perkamoji galia. Paprastas vakarų Europos pilietis gali sau leisti ne laukti, kol dviratis visiškai susidėvės iki apverktinos būklės. Paprastai vokiečiai, norvegai, kaip ir dauguma europiečių, atnaujina savo dviračių parką kas 2-3 metus, kai išeina nauji dviračių modeliai. Tai ir yra geros dviračių būklės priežastis. Jei nusprendėte pirkti naudotą dviratį, bet nežinote, kurį iš jų pasirinkti, susisiekite su mumis ir mes atsakysime į visus jūsų klausimus ir padėsime jums surasti tinkamą modelį.