Menu
Your Cart

Blog RSS kanalas

29 lapkr. Kiek reikia dviračiui pavarų ir kaip jas teisingai perjungti?
admin 0 1192
Kiek reikia dviračiui pavarų ir kaip jas teisingai perjungti?Įprasta, bet vis mažėjanti klaidinga nuomonė, kad kuo daugiau pavarų, tuo geriau. Reikia užduoti klausimą, kuo geriau? Arba kam geriau?Šiandien galite rasti sprendimų nuo 1 iki 33 pa..
26 lapkr. Dviračiai, kokius stabdžius rinktis?
admin 0 1257
Dviračiai, kokius stabdžius rinktis?Pirma, apibrėžkime taikymo sritį. Jei stabdžių tipus išdėstysime pagal stabdymo galią nuo minimalios iki didžiausios, gausime: ·  kojiniai;·  būgniniai;·  repliniai;·  ratlankio tipas V formos stabdžiai; ..
23 lapkr. KURIS RATO DYDIS GERESNIS, 27.5
admin 0 747
KURIS RATO DYDIS GERESNIS, 27.5" AR 29" Šiame straipsnyje mes aptarsime šį klausimą. Kokį pasirinkimą, kokio dydžio ratus turėtų rinktis žmogus, atvėręs duris į MTB pasaulį ar tiesiog nusprendęs pakeisti savo seną 26er į kažką modernesnio, atitinka..
22 lapkr. Dviračių ventilių tipai
admin 0 406
Dviračių ventilių tipai Dviračių kamerose rasite trijų tipų ventilius. Sunku juos supainioti vienas su kitu, nes kiekvienas atrodo skirtingai ir turi šiek tiek skirtingus oro pumpavimo ir išleidimo būdus. Dunlop ventilis  Šio tipo ven..
15 saus. Dviratis: kokia nauda sveikatai? II dalis
admin 0 1880
Dviratis, kokia nauda sveikatai? 25 priežastys, kodėl verta minti dviratįVarikozės prevencija. Žmonėms, turintiems genetinį polinkį į venų varikozę, labai naudinga minti pedalus. Tuo metu, kai kojos mina pedalus, kraujas pradeda aktyviai ci..
15 saus. Dviratis: kokia nauda sveikatai? I dalis
admin 0 3424
Dviratis, kokia nauda sveikatai? 25 priežastys, kodėl verta minti dviratį Gerina miegą. Rytinis prasivažiavimas dviračiu, puikiai padeda greičiau pabusti. Ir dėka reguliariems fiziniams krūviams minant dviratį, jūsų miegas bus sveikas, o ..
21 vas. Ar dviratis paruoštas artėjančiam sezonui?  Štai keletas patarimų.
admin 1 5093
Ar dviratis paruoštas artėjančiam sezonui?  Štai keletas patarimų. Kad dviratis, po ilgo žiemos miego,  vėl visą sezoną mums patikimai tarnautų, pasidalinsiu keletu patarimų.Ne už ilgo atkeliaus šiluma, ištirpdydama sniegą kuris nuplaus nuo kel..
13 vas. Elektroninis dviračio grandinės sutepėjas - puiki idėja
admin 0 1730
Elektroninis dviračio grandinės sutepėjas - puiki idėja Rinkoje atsirado automatinė dviračio grandinės sutepimo sistema Flaer Revo Via: rezervuaras su tepalu, kuris tiekiamas per mažą vamzdelį elektroninės pompos pagalba. Tepalo padavimą galima r..
23 saus. Prancūzijoje pradėta serijinė gamyba dviračių su vandenilio varikliu
admin 0 2539
Pradėta serijinė gamyba dviračių su vandenilio varikliu Prancūzų startupas Pragma Industries  tapo pirmąja pasaulyje kompanija, pradėjusia serijinę gamybą dviračių su vandenilio varikliu, kurie bus naudojami, kaip viešasis transportas.Bendrovė Pr..
12 lapkr. Žingsninis dviratis stepperbike
admin 0 1907
Žingsninis dviratis stepperbike  Žingsninis dviratis stepperbike (Street Stepper bike) – mišinys tarp dviračio ir elipsinio treniruoklio. Yra varomas ne minant pedalus, kaip klasikiniame dviratyje, o žingsnių į priekį imitavimo pagalba. Važinėtis š..
12 lapkr. Žieminiai MTB dviračiai
admin 0 4234
Daugelis, galbūt beveik visi kalnų dviratininkai, nelaukia rudens ir žiemos atėjimo. Kai kurių MTB gerbėjų tai nesustabdo, perka savo MTB draugui žiemines dygliuotas padangas, ir važinėja žiemą. Deja dangos sukibimas yra ne toks kaip vasarą, net su d..
12 lapkr. Žiema - geriausias laikas pirkti dviratį
admin 0 3852
Liaudies išmintimi visada reikia pasitikėti. Tai skrynia, kurioje per daugelį amžių sukaupta ir išsaugota didelė patirtis. Todėl  ir šiandien sprendimas " ruošk roges vasarą, o vežimą žiemą " yra racionalus ir praktiškas, ypač kalbant apie transporto..
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 23 (2 puslapių)