Menu
Your Cart

Dviračiai vaikams

Dviračiai vaikams

Dviračiai vaikams tiesiai iš gamintojo - ONILUS KARBON MONTERIA SAVENO

Vaikiškas dviratukas parenkamas pagal amžių ir ūgį. Visų vaikiški dviračiai skirstomi, visų pirma, atsižvelgiant į jų amžių ir ūgį. Žemiau pateikėme lentelę, pagal kurią galėsite išsirinkti vaikišką dviratuką mūsų internetinėje parduotuvėje. Dviraciai-pigiau.lt prekiauja kokybiškais dviračiais vaikams ir paaugliams, taip pat turime didelį pasirinkimą dėvėtų dviračių vaikams.

Vaikiškas dviratis pagal amžių ir ūgį.

Vaiko amžius, ūgis cm, ratų diametras coliais

     Amžius          Ūgis          Ratų diametras
1-3nuo 75 iki 95<12 "
3-4nuo 80 iki 10012 "
4-6nuo 90 iki 12016"
6-9nuo 110 iki 14020"
9-13nuo 130 iki 15024"

Rengiant šią lentelę buvo išnagrinėti pačių vaikiškų dviračių gamintojų pateikti duomenys, taip pat ūgio lentelės vaikams nuo 1 iki 17 metų. Jei jūsų vaikas auga lėčiau arba greičiau nei lentelėje nurodytas vidurkis, galite nusipirkti atitinkamai mažesnį ar didesnį dviratį.

 

Gamintojas: Corelli Prekės kodas: CORELLI SWING 3.2 20
CORELLI SWING 20″ CORELLI SWING 3.2     RĖMAS    ALIUMINIS RĖMO DYDIS    10" ŠAKĖ    DACRON XCC SĖDYNĖS VAMZDIS    ALU VAIRI IŠKYŠA    ALU PAVAROS     PRIEKINIS / GALINIS PAVARŲ P..
259.00€
Gamintojas: Kands Prekės kodas: KANDS DRAGON b
 KANDS DRAGON 24″ baltasRĖMAS aliuminis RĖMO DYDIS 14“ RATO DYDIS 24“ ŠAKĖ amortizuojanti SUNTOUR M 3010 PAVARŲ SKAIČIUS 21 PRIEKINIS PAVARŲ PERJUNGIKLIS SHIMANO TOURNEY AFDTZ30 GALINIŲ PAVARŲ PERJUNGIKLIS Shimano RD-TX35 Tourney PAVARŲ PERJUNGIMO RANKENĖLĖS Shimano ST-EF51 STABDŽIA..
329.00€
Gamintojas: Kands Prekės kodas: KANDS DRAGON m
 KANDS DRAGON 24″ mėlynasRĖMAS aliuminis RĖMO DYDIS 14“ RATO DYDIS 24“ ŠAKĖ amortizuojanti SUNTOUR M 3010 PAVARŲ SKAIČIUS 21 PRIEKINIS PAVARŲ PERJUNGIKLIS SHIMANO TOURNEY AFDTZ30 GALINIŲ PAVARŲ PERJUNGIKLIS Shimano RD-TX35 Tourney PAVARŲ PERJUNGIMO RANKENĖLĖS Shimano ST-EF51 STABDŽI..
329.00€
Prekės kodas: KANDS LAGUNA baltas
KANDS LAGUNA VS1 DVIRATIS MERGAITEI 24"RĖMAS plieninis RĖMO DYDIS 14“ RATO DYDIS 24“ ŠAKĖ standi PAVARŲ SKAIČIUS 18 PRIEKINIS PAVARŲ PERJUNGIKLIS SHIMANO FD-TZ500 GALINIŲ PAVARŲ PERJUNGIKLIS SHIMANO TOURNEY RD-TY300 PAVARŲ PERJUNGIMO RANKENĖLĖS SHIMANO TOURNEY REVOSHIFT RS-35 3X6 STABDŽI..
259.00€
KANDS LAGUNA VS3 DVIRATIS MERGAITEI 26" KANDS LAGUNA VS3 DVIRATIS MERGAITEI 26"
Išparduota
Prekės kodas: KANDS LAGUNA
KANDS LAGUNA VS3 DVIRATIS MERGAITEI 26"PERJUNGIKLIAI: SHIMANO TOURNEY REVOSHIFT 3x6 SL-RS36 GRANDINĖ: KMC HV-408 KASETĖ:  SHIMANO 6th MF-TZ500 CENTRINĖ AŠIS:  NECO MAŠININIAI GUOLIAI RATLANKIAI: ALUMINIO KANDS PRIEKINĖ STEBULĖ: PLIENAS GALINĖ STEBULĖ: PLIENO  PADANGOS: DURO..
269.00€
Gamintojas: Kands Prekės kodas: KANDS LORENZO M
KANDS LORENZO 24″ mRėmas    KANDS Steel Šakė    MODE Permetėjas galinis    SHIMANO TOURNEY RD-TY300 Permetėjas priekinis    POWER FD-10TD Perjungimo rankenėlės    SHIMANO REVOSHIFT SLRS-36 Bėgių skaičius:  ..
260.00€
Prekės kodas: KANDS OLIVIA r
KANDS OLIVIA DVIRATIS MERGAITEI 24"RĖMAS aliuminis RĖMO DYDIS 14” RATO DYDIS 24” ŠAKĖ standi PAVARŲ SKAIČIUS 3 PERJUNGIMO RANKENĖLĖS SHIMANO NEXUS 3V STABDŽIAI priekiniai V-tipo, galiniai coaster brake stabdimas kojomis VAIRAS plieninis VAIRO IŠKYŠA aliumininė reguliuojama PEDALAI plast..
319.00€
Prekės kodas: KANDS VITTORIA b
KANDS VITTORIA DVIRATIS MERGAITEI 24"RĖMAS plieninis RĖMO DYDIS 14“ RATO DYDIS 24“ ŠAKĖ standi PAVARŲ SKAIČIUS 3 PERJUNGIMO RANKENĖLĖS SHIMANO NEXUS 3V STABDŽIAI priekiniai V-tipo, galiniai coaster brake stabdymas kojomis VAIRAS plieninis VAIRO IŠKYŠA plienine PEDALAI plastikiniai BALN..
295.00€ 319.00€
ONILUS CORSO DVIRATIS PAAUGLIUI 24" J ONILUS CORSO DVIRATIS PAAUGLIUI 24" J
Nauja -15 %
Gamintojas: Onilus Prekės kodas: ONILUS CORSO J
 ONILUS CORSO 24″ juodasONILUS CORSO 24" Rato Dydis 24" Rėmas Aliuminis, Hidroformuotas Šakė Onilus Amortizuota Galinis Pavarų Perjungiklis Shimano RD-TY300 Priekinis Pavarų Perjungiklis Shimano TY-500 Perjungikliai Shimano SL-RS35 3x6   Švaistiklis Force 1, 42z Centrinė ašis&n..
279.00€ 329.00€
Gamintojas: Onilus Prekės kodas: ONILUS CORSO 20" j
ONILUS CORSO VAIKIŠKAS DVIRATIS 20"ONILUS CORSO 20      Ratų dydis    20" Rėmas    Aliuminis Rėmo dydžiai    9" Šakė    ONILUS amortizojanti Priekinė stebulė    Aliuminė Galinė stebulė  ..
259.00€
Gamintojas: Onilus Prekės kodas: ONILUS CORSO 20" m
ONILUS CORSO VAIKIŠKAS DVIRATIS 20"ONILUS CORSO 20      Ratų dydis    20" Rėmas    Aliuminis Rėmo dydžiai    9" Šakė    ONILUS amortizojanti Priekinė stebulė    Aliuminė Galinė stebulė  ..
259.00€
Gamintojas: Onilus Prekės kodas: ONILUS CORSO 20" mw
ONILUS CORSO VAIKIŠKAS DVIRATIS 20"ONILUS CORSO 20      Ratų dydis    20" Rėmas    Aliuminis Rėmo dydžiai    9" Šakė    ONILUS amortizojanti Priekinė stebulė    Aliuminė Galinė stebulė  ..
259.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 40 (4 puslapių)

Vaikiškų dviračių klasifikacija ir savybės. Pažvelkime kaip atrodo skirtingų amžiaus grupių vaikiški dviračiai ir kokios jų savybės:

Nuo 1 metų iki 3 metų

Dviračiai patiems mažiausiems. Šią grupę apima balansiniai dviratukai (be pedalų), triračiai ir įoprasti modeliai su pedalais ant priekinio rato. Dažnai sutinkami yra trijų ratų modeliai su rankena. Dviračiai yra nedideli ir lengvi.

Nuo 3 iki 4 metų

Šiame amžiuje vaikas tampa aktyvesnis ir pirmą kartą gauna galimybę savarankiškai važiuoti savo dviračiu. Šios amžiaus kategorijos dviračiai turi pilnaverčius pripučiamus ratus su kameromis ir papildomais (mokomaisiais) ratais. Be to, siekiant padidinti saugumo reikalavimus: dviračiuose įrengta apsauga ant vairo (nuo galvos sutrenkimo), pilna grandinės apsauga (nuo kelnių įtraukimo į grandinę ir apsaugoti nuo purvo), minkštas ir tvirtas balnelis. Rėmas yra žemintas, kad būtų lengviau užlipti ant dviračio ir apsaugoti nuo smūgių. Ypatybės: 12 colių ratlankiai, 1 greitis, galinis kojinis stabdys, pagalbiniai ratai.

Nuo 4 iki 6 metų

Išvaizda ir įranga šios grupės dviračiai yra visiškai panašūs į ankstesniąją - vienintelis skirtumas yra ratų skersmuo (16 "colių, o ne 12"). Savybės: 16 colių ratai, 1 greitis, galiniai kojiniai stabdžiai ir dažnai priekiniai (tipo v-brake), pagalbiniai mokomieji ratukai.

6-9 metai

Realią judėjimo laisvę simbolizuoja visiškas atsisakymas pagalbinių ratukų ir įvairaus dizaino modeliai: nuo panašių į ankstesnes grupes iki "sumažintų kopijų" kalnų ir miesto dviračių. Tiesą sakant, dviračiai suaugusiems, tik sumažinti;) Dėl didesnio skersmens ratų atsiranda naujų galimybių: daugiau nei viena pavara, rankiniai stabdžiai, tokie kaip v-brake, amortizuojančios šakės. Ypatybės: 20 colių ratai, nuo 1 iki 6 greičių, priekinis ir galinis rankinis stabdis (kartais galinis kojinis), modeliai su priekiniu amortizatoriumi.

Nuo 9 iki 13 metų

Šie dviračiai praktiškai niekuo nesiskiria nuo suaugusiųjų modelių. Vienintelis skirtumas yra mažesnis rėmo ir ratų 24 colių dydis. Jei Jūsų sūnaus ar dukros ūgis viršija 140 cm, galite pirkti dviratį su 26" ratais - 13 "(XS) arba 14" (XS) dydžio rėmu. Savybės: Ratų 24 "colių, nuo 1 iki 24 pavarų, priekyje ir gale rankiniai stabdžiai (vidinėmis pavaromis arba vienos – kojinis stabdis), dažniausiai su priekiniu amortizatoriumi.

Dažniausiai užduodami klausimai (F.A.Q).

1.  Kokio gamintojo dviratį pirkti?

Visi žinomi gamintojai dirba ne vienus metus, o jų gaminamų dviračių kokybė yra vienodai gera. Nėra jokio tikslo lyginti dviračius pagal šį parametrą. Be abejo, kiekvienas konkretus prekės ženklas turi savo ypatumus, pavyzdžiui minkštos rankenėlės, gražus dizainas ar spalva ir tt. Bet tai yra smulkmenos. Drąsiai rinkitės dviratį pagal kainą, spalvą ar kitas opcijas, kurios jums ir jūsų vaikui yra svarbios.

2. Kaip nustatyti, ar gamintojas yra žinomas ir geras? Aš nesuprantu, o jų yra labai daug...

Tai paprasta. Parašykite norimą gamintojo pavadinimą, pavyzdžiui Onilus, ir įrašykite jį "Google" su prierašu bike, o tai anglu kalboje reiškia "dviratis". Pavyzdžiui, "onilus bike" . Jei pirmuose nuorodose pamatysite šios bendrovės užsienio svetainę, tada viskas bus gerai. Kinietiški prekės ženklai neturi atstovybių internete.

3. Kodėl net maži dviračiai yra gana brangūs?

Pirkdami Eoropoje pagamintą dviratį gausite ne ti gražią išvaizdą, bet ir aukštos kokybės įvores, ratus, ir medžiagas, iš kurių jis yra pagamintas. Tai tiesiogiai priklauso nuo dviračio svorio, pedalų sukimosi paprastumo ir jo komponentų darbo ilgaamžiškumo. Be to, kai jūsų vaikas paaugs, galėsite parduoti savo dviratį daug lengviau nei neaiškios kilmės pseudodviratį.

4. Mano vaiko ūgis yra 139 cm. Jis auga greitai, o aš nenoriu pirkti dviračio 1-2 metams. Ką turėčiau daryti?

Jūs galite pirkti dviratį su 26 colių ratais (vietoj 24 "paaugliams), tačiau mažo rėmo dydžio 13" arba 14 "colių (XS).

5. Kas įtakoja dviračio svorį ir ar verta tam skirti daug dėmesio?

Dviračio svoris susideda iš kiekvienos jo detalės svorio, taip pat papildomai sumontuotų priedų. Be to, rėmo medžiaga atlieka svarbų vaidmenį - vaikiškuose dviračiuose tai yra plienas arba aliuminis. Daugeliu atvejų aliuminis yra lengvesnis nei plienas. Bet didesnį poveikį svorio gali turėti priekinė šakė, ratai, švaistiklių sistema, o taip pat įdiegtų priedų skaičius - sparnai, skambučiai, bagažinės, kojelės, žibintai ir t.t. Manau, kad svoris – ne didžiausias kriterijus, dėl kurio reikėtų atsisakyti pirkti dviratį, kuris jums patinka, visgi jūs važiuosite ant jo, o ne jis ant jūsų.

6. Mačiau vaikiškus dviračius, kurių ratai yra 14 "ir 18" colių .. jie jūsų straipsnyje nėra aprašyti. Kokie yra šie dviračiai?

Jie yra pagaminti kaip tarpiniai variantai tarp 12 "- 16" ir 16 "- 20" colių grupių ir nėra populiarūs.