Menu
Your Cart

27.5" ratai

Ratai 27,5 colio


Vieni tokį rato dydį vadina „madinga tendencija“, o kiti, įskaitant žinomus sportininkus, aktyviai giria naująjį standartą. 27,5” (dar vadinami 27” arba 650b) ratai yra tarpinis variantas tarp 26 colių ir 29 colių ratų. Pagrindiniai jų privalumai – geras manevringumas, geras riedėjimas ir mažas svoris. Jie lengviau įveikia kliūtis (pavyzdžiui, akmenis ar medžių šaknis), gerai išlaiko greitį ir dėl geresnio sukibimo leidžia greičiau ir techniškiau kopti į pakilimus ir nusileidimus.
Žinoma, yra tam tikrų trūkumų. Palyginti su 26" ratais, panašūs 27,5" ratai yra brangesni, sveria daugiau, įsibėgėja lėčiau, turi mažesnį standumą ir prastesnį manevringumą.
Jei planuojate aktyvų važiavimą bekele su įkalne ir nuokalne, važiuoti 27,5" ratais bus labai smagu ir galėsite visiškai mėgautis jų riedėjimo savybėmis, amortizacija ir geru sukibimu.

Prekės kodas: Kross Level
Naudoti kalnų dviračiaiKross Level 4.0 kalnų dviratis, ratai 27.5", lengvas aliuminis 17" dydžio rėmas, 27 pavaros, shimano mechanizmai, galinis permetėjas shimano deore, shimano diskiniai hidrauliniai stabdžiai, šakės rakinimas ant vairo, tvarkingas, paruoštas naudojimui...
395.00€
Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)