Menu
Your Cart

27.5" ratai

Ratai 27,5 colio


Vieni tokį rato dydį vadina „madinga tendencija“, o kiti, įskaitant žinomus sportininkus, aktyviai giria naująjį standartą. 27,5” (dar vadinami 27” arba 650b) ratai yra tarpinis variantas tarp 26 colių ir 29 colių ratų. Pagrindiniai jų privalumai – geras manevringumas, geras riedėjimas ir mažas svoris. Jie lengviau įveikia kliūtis (pavyzdžiui, akmenis ar medžių šaknis), gerai išlaiko greitį ir dėl geresnio sukibimo leidžia greičiau ir techniškiau kopti į pakilimus ir nusileidimus.
Žinoma, yra tam tikrų trūkumų. Palyginti su 26" ratais, panašūs 27,5" ratai yra brangesni, sveria daugiau, įsibėgėja lėčiau, turi mažesnį standumą ir prastesnį manevringumą.
Jei planuojate aktyvų važiavimą bekele su įkalne ir nuokalne, važiuoti 27,5" ratais bus labai smagu ir galėsite visiškai mėgautis jų riedėjimo savybėmis, amortizacija ir geru sukibimu.

Gamintojas: Naudotas dviratis Prekės kodas: Kross Hexagon
Kalnų dviračiaiKross Hexagon R6 kalnų dviratis, ratai 27.5", aliuminis M dydžio rėmas, 24 pavaros, shimano pavarų sistema, galinis permetėjas shimano alivio, sr suntour hidraulinis rakinamas reguliuojamo kietumo amortizatorius, tektro diskiniai hidrauliniai stabdžiai, puikus stovis, paruoštas na..
389.00€
Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)