Menu
Your Cart

Blog RSS kanalas

13 kov. GALINIO PERJUNGĖJO AUSELĖ: KAS TAI YRA, KOKIOS BŪNA, KAIP IŠSIRINKTI IR PAKEISTI
admin 0 288
GALINIO PERJUNGĖJO AUSELĖ: KAS TAI YRA, KOKIOS BŪNA, KAIP IŠSIRINKTI IR PAKEISTIDviračio galinio perjungėjo auselė nėra pati svarbiausia ir matomiausia dviračio dalis, tačiau atlieka labai naudingą funkciją. Pradedantieji dažniausiai sužino apie š..
06 kov. DVIRAČIO GREITVERŽLĖ: KAS TAI YRA IR KAIP TEISINGAI JĄ PRIVERŽTI
admin 0 159
DVIRAČIO GREITVERŽLĖ: KAS TAI YRA IR KAIP TEISINGAI JĄ PRIVERŽTI Šiuolaikiniai dviračių gamintojai vis daugiau dėmesio skiria patogumui ir paprastumui, ypač kai kalbama apie pradedančiuosius dviratininkus. Gamintojai stengiasi, kad dviračio priežiū..
01 kov. Dažniausiai pasitaikantys dviračio gedimai
admin 0 397
Dažniausiai pasitaikantys dviračio gedimai Jei dažnai važinėjate dviračiu, anksčiau ar vėliau teks susidurti su gedimu ar poreikiu reguliuoti. Išsiaiškinkime, kam turite būti pasiruošę. Smulkius defektus, greičiausiai, galite pataisyti patys. Kit..
18 vas. Dviračio parinkimas pagal ūgį (parenkamas dviračio rėmo dydis)
admin 1 2130
Dviračio parinkimas pagal ūgį (parenkamas dviračio rėmo dydis). Užsisakant dviratį internetu, ar perkant parduotuvėje reikia apsispręsti dėl jo dydžio. Pradėkime nuo dviračių suaugusiems  Dviračio dydis yra jo rėmo dydis. Jis parenkamas pagal au..
29 lapkr. Kiek reikia dviračiui pavarų ir kaip jas teisingai perjungti?
admin 0 3243
Kiek reikia dviračiui pavarų ir kaip jas teisingai perjungti?Įprasta, bet vis mažėjanti klaidinga nuomonė, kad kuo daugiau pavarų, tuo geriau. Reikia užduoti klausimą, kuo geriau? Arba kam geriau?Šiandien galite rasti sprendimų nuo 1 iki 33 pa..
26 lapkr. Dviračiai, kokius stabdžius rinktis?
admin 0 2989
Dviračiai, kokius stabdžius rinktis?Pirma, apibrėžkime taikymo sritį. Jei stabdžių tipus išdėstysime pagal stabdymo galią nuo minimalios iki didžiausios, gausime: ·  kojiniai;·  būgniniai;·  repliniai;·  ratlankio tipas V formos stabdžiai; ..
23 lapkr. KURIS RATO DYDIS GERESNIS, 27.5
admin 0 2603
KURIS RATO DYDIS GERESNIS, 27.5" AR 29" Šiame straipsnyje mes aptarsime šį klausimą. Kokį pasirinkimą, kokio dydžio ratus turėtų rinktis žmogus, atvėręs duris į MTB pasaulį ar tiesiog nusprendęs pakeisti savo seną 26er į kažką modernesnio, atitinka..
22 lapkr. Dviračių ventilių tipai
admin 0 2971
Dviračių ventilių tipai Dviračių kamerose rasite trijų tipų ventilius. Sunku juos supainioti vienas su kitu, nes kiekvienas atrodo skirtingai ir turi šiek tiek skirtingus oro pumpavimo ir išleidimo būdus. Dunlop ventilis  Šio tipo ven..
15 saus. Dviratis: kokia nauda sveikatai? II dalis
admin 0 2213
Dviratis, kokia nauda sveikatai? 25 priežastys, kodėl verta minti dviratįVarikozės prevencija. Žmonėms, turintiems genetinį polinkį į venų varikozę, labai naudinga minti pedalus. Tuo metu, kai kojos mina pedalus, kraujas pradeda aktyviai ci..
15 saus. Dviratis: kokia nauda sveikatai? I dalis
admin 0 4155
Dviratis, kokia nauda sveikatai? 25 priežastys, kodėl verta minti dviratį Gerina miegą. Rytinis prasivažiavimas dviračiu, puikiai padeda greičiau pabusti. Ir dėka reguliariems fiziniams krūviams minant dviratį, jūsų miegas bus sveikas, o ..
21 vas. Ar dviratis paruoštas artėjančiam sezonui?  Štai keletas patarimų.
admin 0 5996
Ar dviratis paruoštas artėjančiam sezonui?  Štai keletas patarimų. Kad dviratis, po ilgo žiemos miego,  vėl visą sezoną mums patikimai tarnautų, pasidalinsiu keletu patarimų.Ne už ilgo atkeliaus šiluma, ištirpdydama sniegą kuris nuplaus nuo kel..
13 vas. Elektroninis dviračio grandinės sutepėjas - puiki idėja
admin 0 2005
Elektroninis dviračio grandinės sutepėjas - puiki idėja Rinkoje atsirado automatinė dviračio grandinės sutepimo sistema Flaer Revo Via: rezervuaras su tepalu, kuris tiekiamas per mažą vamzdelį elektroninės pompos pagalba. Tepalo padavimą galima r..
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 27 (3 puslapių)