Liaudies išmintimi visada reikia pasitikėti. Tai skrynia, kurioje per daugelį amžių sukaupta ir išsaugota didelė patirtis. Todėl  ir šiandien sprendimas " ruošk roges vasarą, o vežimą žiemą " yra racionalus ir praktiškas, ypač kalbant apie transporto priemones.

Dviračių karštinė prasideda pavasarį ir nuslūgsta tik rudenį. Suprantama, šiuo metų laiku, važinėtis dviračiu, yra pačios komfortiškiausios sąlygos. Tačiau, renkantis dviratį, ši sąlyga nėra privalumas. Prasidėjus sezonui, specializuotose parduotuvėse visi skuba  pirkti, pardavimo konsultanto nesulauksi  ar iš po nosies nuperka patikusį dviratį, o dar blogiau - patikusiam dviračiui trūksta pinigų. Apskritai, nervų ir pinigų išeikvojama pakankamai. Kodėl gi nepirkti dviračio žiemą?

Pirma, žiemą dviračių kainos mažesnės. Nuolaidos iki 20-30%, o gal ir visi 50 % (senesniems modeliams).

Antra, žiemą mažiau žmonių ir “lengviau kvėpuoti”, ir konsultantas visada pasiruošęs padėti. Informaciją apie produktą gausite ne per 5-10 minučių kaip vasarą, tačiau galės smulkiai ir detaliai papasakoti apie dominantį dviratį, galėsite klausytis valandų valandas. Be to, patikusį dviratį galėsite apžiūrinėti nors ir visą mėnesį. Jūs turite tam laiko!

Trečias pliusas renkantis žiemą, kad esantys prekyboje modeliai jau bus išbandyti. Vadinasi, jau bus atsiliepimai, ir jūs galėsite išsirinkti puikų dviratį.

Vadinasi, jūs įsigyjate draugą, dė kurio nesigailėsite (jūsų pasirinkimas buvo sąmoningas ir parengtas). Jūs nepermokate ir dar sutaupote. Ir visa tai be nereikalingo streso ir nervų gadinimo!

Beje, pagal statistiką, pardavimai vaikiškų dviračių yra stabiliausi ištisus metus, daugelis tėvelių perka dviračius žiemą. Patartina pirkti šiek tiek didesnius, vaikai juk auga, tad pavasarį jie bus kaip tik.