Žingsninis dviratis stepperbike

  Žingsninis dviratis stepperbike (Street Stepper bike) – mišinys tarp dviračio ir elipsinio treniruoklio. Yra varomas ne minant pedalus, kaip klasikiniame dviratyje, o žingsnių į priekį imitavimo pagalba. Važinėtis šiuo dviračiu nėra sunkiau nei klasikiniu dviračiu. Tik vietoj to, kad daryti sukamuosius judesius, čia jūs turite spausti pakaitomis savo kojas ant dviejų platformų, panašiai kaip ant elipsinio treniruoklio. Važinėjantys šiuo dviračiu tvirtina, kad tokia laikysena yra geriau, nei sėdint ant normalaus dviračio. Apkrova kojoms ir sėdmenims yra didesnė, o ant rankų riešų apkrova yra daug mažesnė. Kaip žinote, važiuojant dviračiu ir einant pėsčiomis darbo skirtingos raumenų grupės. Todėl čia gaunasi tarpinis variantas, kuris leidžia jums naudoti maksimalų kiekį raumenų.

  Maksimalus greitis, kuris gali sukurti Street Stepper bike, yra apie 30 km / h. Bet tai yra pakankamai žmogui, palaikančiam gerą fizinę formą, greitis čia yra ne pats svarbiausias dalykas. Paprastai tokie dviračiai yra aliuminiu rėmu ir kieta šake, V-brake stabdžiais ir pavaromis, kaip ir įprastuose dviračiuose.

   Žinoma, žmogus, važiuojantis tokiu dviračių atkreipia kitų dėmesį. Ši transporto rūšis tik pradeda populiarėti tarp žmonių, kurie nori sujungti važiavimą ir treniruotę į vieną.